Питання і відповіді – робота в Ізраїлі

Як я можу зв'язатися з Вами?

Вгорі сайту, в "шапці", є номери телефонів та іконки месенджерів (Viber, Whatsapp, Skype). При натисканні на будь-яку з іконок месенджерів автоматично запуститься чат і Ви зможете написати нам і / або зателефонувати з Viber, Whatsapp, Skype. Найкраще це робити з вашого смартфона. Також в "шапці" є поштова адреса, за якою Ви можете відправити нам лист.

Що робити, якщо у мене немає закордонного паспорта і мені важко самому замовити собі квитки?

Наші представники допоможуть Вам в оформленні всіх необхідних документів, а також попередньо проконсультують Вас.

Які вакансії мені підійдуть, якщо я не володію ні івритом, ні англійською?

Вам підійдуть будь-які вакансії, представлені на нашому сайті. На кожному робочому місці присутні колеги по роботі які говорять по російськи , вони залюбки допоможуть Вам перший час в спілкуванні, а також на початковому етапі освоєння івриту.

Чи допоможете ви отримати робочу візу в Ізраїль?

Звичайно це входить в зону нашої компетенції. Всі пов'язані з відправкою вас в Ізраїль на роботу процедури, а зокрема оформлення робочої візи, підготовка резюме і спілкування з роботодавцем.

Чи можете ви допомогти мені з орендою житла в Ізраїлі?

Так авжеж. Одразу ж після прильоту до Ізраїлю вам надається впорядковане житло (меблі, побутова техніка, кондиціонер) за 275 $ / місяць. У суму включено споживання електроенергії, води і використання інтернету.

На який період Ви гарантуєте мою роботу і перебування в Ізраїлі?

На стільки, на скільки Ви захочете залишитися в Ізраїлі і продовжувати працювати. На весь цей час ми забезпечуємо Вам підтримку в усіх питаннях.

Чи можу я приїхати на роботу до Ізраїлю зі своїм цивільним чоловіком / дружиною?

Так це можливо. Ніяких додаткових документів брати не потрібно.

Як робота в Ізраїлі вплине на мої взаємини з моєю державою?

Робота в Ізраїлі ніяк не може вплинути на ваші взаємини ви вільна людина і вільні вибирати самі де вам жити і працювати.

Узнать больше

Меню