15 фактів про Ізраїль

fakty-ob-izraile№1. Ізраїльтяни дуже люблять допомагати іншим. Сильно не дивуйтеся, якщо інші покупці вам допоможуть скласти на касі всі ваші покупки в сумки. Або в магазині ледь знайомі люди запропонують оплатити ваші покупки. Буває навіть можуть віддати що або просто так. Так як це країна репатріантів. Тут багато хто розуміє як в чужій країні намагатися адаптуватися, не маючи підтримки ні друзів ні рідних. У багатьох в сім'ї в будь-якому поколінні хтось раніше емігрував до Ізраїлю. Тому допомагати іншим тут вітається.

№2. Ізраїльтяни - балакучі і безпосередні. Для них природно задавати питання.

№3. При перегляді довгого фільму в кінотеатрі можуть зробити невелику перерву. Такий собі невеликий антракт всього лише хвилин на 5. При такій схемі в буфет напевно потрапляє подвійна виручка.

№4. В Ізраїлі прийнято ходити в гості взявши з собою готову їжу! Наприклад взявши з собою смачний пиріг, або пасту з грибами, можна навіть взяти каструлю супу або будь-яку їжу якій будуть раді господарі.

№5. В Ізраїлі їдять скрізь. Продавці в магазинів, охоронці на своїх постах, службовці банку і це нікого не турбує. Мабуть досі в крові євреїв живе пам'ять про голодні роки.

№6. Тут дуже люблять ранкові бранчі в колі близьких і не дуже друзів. А на вечірні посиденьки в кафе, прийнято брати з собою дітей. Коляски поруч зі столікаімі це часте явище тут. Або можна виявити дітей, що сидять на попі грають в свої важливі гри, під столом біля ніг своїх батьків.

№7. В Ізраїлі дуже люблять дітей. Їх часто хвалять і називають різними ласкавими словами.

№8. Ізраїльські тата це окремий пункт. Вони отримують задоволення від свого батьківства. Вони не бояться проявляти емоції і почуття по відношенню до своїх чад. Саме їх можна найчастіше зустріти на вулиці разом зі своїми маленькими дітьми. Папи беруть участь в іграх своїх дітей, вчать їздити їх на велосипеді, або з нескінченним увагою слухають історії своїх дітей.

№9. Тут дуже люблять спілкуватися, спілкування в публічних місцях на зупинках або в машині або просто на вулиці тут звичайна не привертає багато зайвої уваги явище. У касах або супермаркетах можна спостерігати тугіше картину. Черга не зрушиться з місця поки, продавець не обміняється 2-3 фразами з новим покупцем. Часом через таких розмов бувають помилки в чеках. Якщо ви вчасно помітите помилку, це можна поправити.

№10. І ще раз про мову. Ізраїльтяни налаштовані на доброзичливий діалог з іншою людиною. Вони відкриті для спілкування. Тому завести нові знайомства тут легше ніж де небудь.

№11. Для походу на ринок тут у всіх є супер сумки, такі візки на коліщатках. Виглядає це дуже мило і трохи смішно, але коли в магазині береш продукти, хочеться взяти всього потроху, адже тут так багато всього смачного і нового, а руки тільки дві ... то в підсумку розумієш що без такої допомоги такої ось сумки не ну просто ніяк не обійтися.

№12. В Ізраїлі в основному великі сім'ї. Купують тут всього і багато майже оптом. якщо чіпси то відразу 6 шт. в упаковці, не менше 8 йогуртів, або три пляшечки рідкого мила, і т.д. Адже при купівлі того чи іншого продукту в більшій кількості обходитися дешевше.

№13. В Ізраїлі поважають солдатів. Тут ніхто їх не боїться і не сахається від людей у ​​формі. Люди в формі викликаю у людей позитивні емоції, поваги і почуття подяки, за підтримку миру в країні.

№14. Ізраїль постійно багато вкладає грошей і зусиль в розвиток технологій, отримуючи від цього багато корисного. Тут де половина країни це мляві пустелі, навчилися опріснювати солону воду, щоб не залежати від рівня опадів, що випали.

№15. Ізраїльтяни дуже активні в розвитку сільського господарства. Тут вирощують практично всі, не дивлячись на те, що в країні практично відсутня чорнозем. І при цьому відправляють багато продуктів на експорт. Картопля і морква вирощені в Ізраїлі, давно не рідкість навіть в країнах СНД.

Поделиться в Facebook Добавить в Twitter Поделиться в Гугл+

Меню