Робота для дівчат в Ізраїлі

rabota-dlya-devushek-v-israileВ Ізраїлі для жінок є чимало робочих місць в установах охорони здоров'я, проте на законних підставах робота в Ізраїлі для дівчат лікарем або медсестрою недоступна без нострифікації диплома і складання спеціальних іспитів. Причому цей процес займає чимало часу. Деякі починають працювати на посадах, які не вимагають підтвердження кваліфікації, і одночасно з роботою проходять процедуру підтвердження.

Володіння англійською мовою та івритом полегшує працевлаштування, однак це не обов'язково. Навіть при відсутності спеціальності, що має на увазі профільну освіту, можна знайти роботу.

Так, в Ізраїлі високий попит на доглядальниць, які доглядають за літніми людьми та інвалідами, які не можуть самостійно пересуватися. Також постійно потрібні няні для дітей молодшого віку, гувернантки та прибиральниці для приміщень всіх типів - житлових, офісних, виробничих.

Жінки в Ізраїлі нерідко працюють санітарками в медичних установах і будинках престарілих. Також в закладах громадського харчування і готелях є вакансії покоївок і помічниць кухарів.

Від здобувачок потрібні такі особисті якості, як терплячість, доброзичливість і працьовитість. Потрібно бути готовою до надання допомоги людям. Робота для дівчат в Ізраїлі, можлива доглядальницею будинку у клієнта або в установі охорони здоров'я. Робітницям, які доглядають за літніми і хворими, нерідко надаються безкоштовно харчування та житло. Вакансії домробітниць найчастіше відкриті для жінок зрілого віку (від 40) і мають на увазі прибирання будинку, приведення в порядок ліжок і одягу, покупку продуктів, приготування страв.

Оскільки в Ізраїлі значна частина населення володіє російською мовою, жінки з російськомовних країн, які приїжджають в цю країну для роботи, нерідко стають продавцями в ТЦ, на ринках, в супермаркетах.

Є в Ізраїлі чимало і таких вакансій, на які беруть і жінок, і чоловіків, зокрема:

  • прибиральники в офісах та помешканнях після завершення будівництва;
  • касири на АЗС, заправники;
  • помічники кухарів;
  • пакувальники.

При відсутності спеціальності можна пошукати також сезонну зайнятість на 2-3 місяці в компаніях, які займаються вирощуванням та збиранням сільськогосподарських продуктів.

У будь-якому випадку необхідно працевлаштуватися тільки за контрактом, ретельно прочитавши його зміст.

Робота для дівчат в Ізраїлі, якщо оформлення здійснювалося за договором, має на увазі привабливі умови, забезпечення робочим одягом, засобами, обладнанням. Кваліфіковані фахівці можуть розраховувати на оплату медичної та соціальної страховки. Сума зарплати регулюється законодавчим мінімумом для певної сфери. За працю у вихідні, в свята і в понаднормові години платять за підвищеними тарифами. Помічниці по будинку, няні і доглядальниці можуть розраховувати на житло безкоштовно, харчування, засоби гігієни. Сезонні робітники можуть користуватися безкоштовним житлом і транспортом до місця роботи.

Робочий тиждень у цій країні починається з неділі, закінчується - в п'ятницю після обіду. Законодавча тривалість робочого дня становить 9 годин. Персоналу, який працює в сім'ї (няням, домробітницям, доглядальниця) гарантується законом 1 вихідний на тиждень. Всім легально працевлаштованих працівникам також передбачений відпустка тривалістю 10 днів.

Заробітна плата визначається регіоном працевлаштування, кваліфікацією, особливостями роботи. Кваліфіковані співробітниці отримують в середньому від 1800 до 2500 доларів. Некваліфіковані робітники - в середньому від 1500 до 1800.

Поделиться в Facebook Добавить в Twitter Поделиться в Гугл+

Меню