Робота в Ізраїлі на будівництві.

rabota-v-izraile-stroikеУ зв'язку з політичною і економічною ситуацією, багато громадян України і країн СНД шукають роботу за кордоном. І особливо популярною в цьому плані країною став Ізраїль. Претендентів сюди притягує гідний рівень оплати праці і соціальної захищеності. Крім того, тут практично відсутній мовний бар'єр, адже багато жителів країни - вихідці з колишнього СРСР, тому непогано говорять по-російськи. Звичайно ж, знайти перспективну, високооплачувану роботу іноземцям тут складно. А наприклад робота в Ізраїлі на будівництві доступна для всіх бажаючих.
Ким можна, при бажанні працювати на будівництві в Ізраїлі:
Ті, для кого цікава робота на будівництві в Ізраїлі, можуть розраховувати на такі вакансії:
• майстра по ремонту;
• штукатури;
• плиточники;
• маляри;
• зварювальники;
• різноробочі.
Вимоги для працівників в цій країні досить високі. Але за швидку і якісну роботу, завжди добре платять.
Скільки заробляють будівельники в Ізраїлі
Будівельні спеціальності відносяться до низькокваліфікованим і відповідно низькооплачуваним. Мінімальний оклад різноробочого становить 6474 шекеля на місяць (1800 доларів). Кваліфіковані інженера отримують близько 16200 шекелів (4500 доларів). Але, на початковому етапі на такі посади мігрантів зазвичай не беруть.
Якщо погоджуватися на понаднормову роботу, то цей показник може істотно збільшитися. Доплата за роботу у вихідні, святкові дні, а також після завершення офіційного робочого дня, може доходити до 200-300% від зарплати.
Оформлення документів
Всі працівники в Ізраїлі оформляються офіційно, так як цього вимагає законодавство. За неоформленого людини, роботодавцю загрожує істотний штраф. Тому, вирушаючи сюди потрібно оформляти робочу візу. Цікаво, що тут це завдання не працівника, а потенційного роботодавця. Дану послугу також пропонують кадрові агентства, які є посередниками.
При оформленні трудової візи, між працівником і роботодавцем підписується трудовий контракт. Тут обумовлюються всі умови. Згідно з документом, роботодавець може оплачувати проживання та харчування своїх співробітників повністю або частково.
Робота на будівництві пов'язана з високим ризиком травматизму. Тому не зайвим буде оформлення медичної страховки. Рівень медицини в цій країні найвищий в світі, відповідно і вартість теж.

Як знайти роботу будівельником в Ізраїлі
Варіантів пошуку роботи в цій стані кілька:
1. Займатися всім самостійно, підключаючи знайомих або вивчаючи пропозиції в інтернеті. Якщо знань івриту у претендента немає, то доведеться обмежитися російськомовними дошками оголошень.
2. Звернутися в рекрутингові агентства, які надають послуги за комісійні (як правило, це фіксована плата від 100 до 1500 доларів, в залежності від спеціальності, яку працівник сплачує з першої зарплати). Такі посередницькі фірми, також допомагають з оформленням всіх необхідних документів. Деякі пропонують допомогу з пошуком житла в Ізраїлі.

Поделиться в Facebook Добавить в Twitter Поделиться в Гугл+

Меню