Тель-Авів місто контрастів – робота в Тель Авіві з проживанням

tel-aviv-gorod-kontrastov

Тель-Авів – місто контрастів

Всі гіди Ізраїлю починають екскурсію з одного і того ж цікавого жарту, який не менше ніж на половину є правдою: «У нашій країні Ізраїлі - Єрусалим молиться, Хайфа працює, а Тель-Авів відпочиває».

В Ізраїлі Тель-Авів є «світської столицею» країни, це місце в якому циркулює сучасне дихання Ізраїлю - І вдень і вночі тут пульсує життя, не завмираючи ні на хвилину. Днем в розмірному спокійному ритмі, а вночі вирує подібно вулкану. І якщо у вас є робота в Тель Авіві з проживанням, значить у вас все добре, у вас є робота в одному із стародавніх, загадкових і красивих міст світу. І у вас є чудова можливість побачити все своїми очима. Тель-Авів це найбільше місто країни і одночасно великий діловий центр Ізраїлю: тут зосереджені представництва і офіси найбільших фірм і компаній, також посольства інших держав (не всі країни визнають Єрусалим столицею Ізраїлю) і резиденції міжнародних банків і корпорацій.

Навіть при побіжному погляді помітно, що сучасні хмарочоси на березі моря, є сусідами і з досить брудними кварталами. У дизайні і архітектурі яких смутно проглядаються риси так близьких нам хрущовок, в характерному стилі східного зневажливого недосконалості. Будинки перебудовуються і прилаштовуються до одна одній, обплутуються проводами і обвішуються гратами і системами кондиціонування. І хоча квартири в таких будинках зовсім крихітні в них мешкає середній клас. Пов'язано це з тим що ще порівняно недавно на цьому місці була просто пустеля. на цьому місці знаходилося єврейське поселення, засноване в 1909 році біля дуже древнього міста Яффо, в якому мешкали переважно араби. У той час євреї жили дуже бідно, і це позначилося на архітектурі зароджуються кварталів нового поселення.

У наш же час місто Яффо є частиною Тель-Авіва, в якому проживає приблизно близько 400 тисяч людей.

Місцеві старожили стверджують, що в великому зрощеним з багатьма містами супутниками Тель-Авіва, проживає не менше, а то, і більше 2 мільйонів людей. До слова міста дійсно зрослися, деякі вулиці починаються в одному і закінчуються в іншому місті.

Тель-Авів умовно можна поділити на три частини, південну (найстарішу), центральну (де розташований діловий центр) і північну (самі бажані і привабливі сучасні райони міста).

Ці частини дуже несхожі один на одного. Південна частина років двадцять тому була занедбаної, заселеної в основному іноземними емігрантами і мала дуже складну криміногенну обстановку. На даний момент муніципальна влада серйозно займаються цими районами: зносять деякі старі будівлі, по можливості зберігаючи і реставруючи все те, що можна зберегти, обладнали гарні місця для прогулянок, і деякі вулиці віддали під картинні галереї. А також тут зводяться нові багатоповерхові будинки, що б тут могли селитися молоді сім'ї.

Всім без винятку повинна сподобатися шикарна набережна Тель-Авіва, що простягнулася вздовж красивого міста - починаючи від старого Яффо до парку Яркон. З великим задоволенням натовпу туристів здійснюють вечірній променад уздовж набережної, а місцеві і деякі гості міста катаються на роликах, велосипедах, скейтах та інших незвичайних транспортних засобах на електричної або людській тязі.

Також уздовж по набережній, яку можна назвати стежкою здоров'я, люблять бігати спортсмени діти або просто бажаючі підтримати своє здоров'я.

То тут то там протягом усієї набережної розкидані різні спортивні майданчики, на яких можна підтягнути фігуру не гірше ніж в фітнес залі, до того ж абсолютно безкоштовно. Крім спортивних майданчиків в цьому районі багато майданчиків для волейболу, і судячи з усього вони користуються не меншим попитом ніж спортивні.

А ще на набережній багато танцювальних майданчиків, на яких вечорами з задоволенням танцюють городяни і численні гості міста. Під заводну веселу музику на відкритому повітрі, і з символічною допомогою вчителя танців розучують різні нехитрі па.

Говорячи про набережній Тель-Авіва не можливо не згадати і про його чудових, знаменитих пляжах, внесених ЮНЕСКО в списки кращих міських пляжів усього світу. Всі пляжі в Тель-Авіві виключно муніципальні, оскільки у всій країні вся берегова лінія належить народу, місцева влада заборонила створювати закриті клуби і приватні пляжі на узбережжі Середземного моря.

Піклуючись про здоров'я людей, чистоті навколишнього повітря і просто для зручності городян і гостей міста, муніципалітет розмістив по всьому місту велосипедні стоянки, і тепер за невелику плату можна із задоволенням їздити по всьому місту. В автоматах оплати оренди велосипедів є навіть русифіковане меню. У прагненні змінити місто на краще муніципалітет прагне зробити більше парків і місць відпочинку, прогулянкових і велосипедних доріжок. Все це буде доступно вам якщо ви працюєте в Тель-Авіві або приїжджаєте сюди в гості. Робота в Тель Авіві для росіян або туристів.

Поделиться в Facebook Добавить в Twitter Поделиться в Гугл+

Меню